3D ACA 510 Premium Rubbing Compound pasta za poliranje

22,00 69,00 

3D ACA 510 Premium Rubbing Compound pasta za poliranje je posebno formulirana za brzo rezanje tvrdih gel coat lakova. Jedinstvena keramička abrazivna tehnologija održava temperaturu površine nižom od konvencionalnih spojeva. 3D ACA 510 Premium Rubbing Compound također brzo polira sve druge vrste lakova, premaza i materijala.

3D ACA 510 Premium Rubbing Compound pasta za poliranje:
◘ 237ml ili 946ml pakiranje
◘ Jedinstveni abrazivi
◘ Razvijena za gel coat

Šifra: P2370 Kategorije: , , Oznaka:
Opis

3D ACA 510 Premium Rubbing Compound pasta za poliranje je posebno formulirana za brzo rezanje tvrdih lakova, ali i posebno tvrdih gel coat lakova. Jedinstvena keramička abrazivna tehnologija održava temperaturu površine nižom od konvencionalnih abraziva za poliranje. 3D ACA 510 Premium Rubbing Compound također brzo polira sve druge vrste lakova, premaza i materijala koji dopuštaju poliranje.

Kada je riječ o pastama, ACA510 je proizvod koji brzo reže, ostaje hladan, nema prašine, ima dug ciklus poliranja bez isušivanja i najvažnije – lako se briše. Na tržištu gdje se grubom pastom još uvijek smatra 3M zeleni čep ACA510 je revolucionarna pasta koja može ponuditi čak i bolji cut uz daleko bolje performanse i finiš.

3D ACA 510 Premium Rubbing Compound jedna je od najnaprednijih smjesa na današnjem tržištu zbog abrazivne tehnologije koju je stvorio Tunch Goren, glavni kemičar i vlasnik 3DProducts.com.

ACA510 koristi najskuplje abrazive od svih 3D proizvedenih pasti kao i najbolje sastojke za formulaciju.

Što je? – Agresivna pasta za poliranje vrhunske kvalitete na vodenoj bazi, sigurna za lakirnice, bez silikona, nudi brzo rezanje svježih i starijih lakova. Može se koristiti s bilo kojom rotacijskom ili orbitalnom mašinom za poliranje. Može se koristiti i s vunama i padovima.

Što to radi? – 3D ACA 510 Premium Rubbing Compound pasta je formulirana i namijenjena za upotrebu u radionicama i lakirnicama za uklanjanje tragova brušenja nakon mokrog brušenja. Također ga mogu koristiti detaileri za korekciju boje, uključujući uklanjanje dubokih ogrebotina, vodenih mrlja, swirlova i oksidacije.

Kada ga koristite? – Nakon mokrog brušenja za uklanjanje tragova brušenja ili kad god trebate izvršiti korekciju boje za uklanjanje ozbiljnih i/ili dubokih swirlova, ogrebotina, mrlja od vode ili oksidacije i pripremiti lak za korak poliranja.

Zašto koristiti 3D ACA 510 u odnosu na druge opcije? – Najvažniji faktor pri poliranju je postići željeni rezultat, a pritom sačuvati što više laka. Da biste to učinili, potrebna vam je najbolja abrazivna tehnologija dostupna.

Abrazivna tehnologija korištena u 3D ACA 510 Premium Rubbing Compound jedinstvena je za 3D; niti jedna druga tvrtka nema ovu abrazivnu tehnologiju.
Razvio ju je Tunch Goren nakon 25 godina stvaranja formula za svijet detailinga automobila. Njegov je cilj bio stvoriti smjesu za najbrže rezanje i najbolju završnu obradu na svijetu. Proizvod koji nadmašuje bilo koji konkurentski proizvod s rezultatima koji su ništa manje nego iznimni.

Ova smjesa je razvijena za brzo rezanje tvrdih lakova ali i posebno tvrdih gel coata nanosa! Također će brzo rezati srednje i meke boje! A budući da su abrazivi precizno izrađeni – cut je čist bez jakog zamagljivanja (engl. Marring) poput zastarjelih smjesa.

Dodatne informacije
Težina N/A
Brand

Količina

,

Recenzije (0)

Recenzije

Još nema recenzija.

Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.

Upute za upotrebu
3D ACA 510 Premium Rubbing Compound pasta za poliranje: VAŽNO: 3D ACA 510 Premium pasta za poliranje brzo reže. Obavezno izmjerite debljinu laka na kojem radite prije početka. Ova pasta je izvorno razvijena za rad na svježim, prilagođenim lakovima u situacijama u radionici gdje stručnjak zna koliko je laka raspršeno na panele ili cijelu karoseriju automobila. Ako ste detailer koji radi na automobilima klijenata, zapamtite da je tvornički lak po standardu tanji nego prije. Uvijek ispitajte lak i koristite najmanje agresivan postupak kako biste obavili posao. Uvijek radite na hladnoj čistoj površini u hladu.
Autolimarske radionice – korištenje rotacijske mašine za poliranje
Korak 1: Pripremite površinu brušenjem brusnim papirom po Vašem izboru. Korak 2: Pričvrstite željeni pad na rotacijsku mašinu za poliranje i postavite brzinu na nisku ili srednju. Korak 3: Nanesite 4-5 kapi proizvoda veličine centimetra na središte pada za poliranje. Korak 4: Uključite mašinu za poliranje na srednju do visoku brzinu i počnite s poliranjem, kada želite završiti smanjite brzinu na 1-2 te blagim pritiskom prođite površinu još jednom. Višak paste s površine uklonice čistom i suhom krpom od mikrofibre. Detailing/entuzijasti – Korištenje orbitalne mašine za poliranje Korak 1: Pripremite površinu prvo pranjem, sušenjem i uklanjanjem svih nečistoća koje se nalaze na površini koristeći glinu ili zamjenu za glinu. Korak 2: Pričvrstite željeni pad na rotacijsku mašinu za poliranje i postavite brzinu na nisku ili srednju. Korak 3: Nanesite 4-5 kapi proizvoda veličine centimetra na središte pada za poliranje. Korak 4: Uključite mašinu za poliranje na srednju do visoku brzinu i počnite s poliranjem, kada želite završiti smanjite brzinu na 1-2 te blagim pritiskom prođite površinu još jednom. Višak paste s površine uklonice čistom i suhom krpom od mikrofibre.