ProDetailer Magazine Issue 16 detailing časopis
11,99 € Original price was: 11,99 €.7,30 €Current price is: 7,30 €.
ProDetailer Magazine Issue 16 detailing časopis je stručni detailing časopis koji se bavi širokim rasponom tema iz detailing svijeta. Od usporedbe proizvoda i alata, do predstavljanja vrhunskih detailera i raznih sajmova. Štivo koje svaki detailer mora pročitati!
ProDetailer Magazine Issue 16 detailing časopis:
◘ Na engleskom jeziku!
◘ Izdanje br. 16
◘ Bogatog sadržaja
Na zalihi
Šifra:
02894
Kategorije: AKCIJE, Knjige i ostala literatura, Od 40% do 50% sniženo, OPREMA
Oznaka: ProDetailer Magazine
Opis
ProDetailer Magazine Issue 16 detailing časopis dolazi direktno iz Velike Britanije, domovine detailinga, a predstavlja štivo koje je obavezno za svakog detailera ili ljubitelja uređivanja limenih ljubimaca.
Časopis se bavi tematikom vezanom uz detailing, od intervjua sa vrhunskim detailerima, do predstavljanja novih mašina i proizvoda. Sudjelovanje na Europskim sajmovima je predstavljeno iz gledišta detailera iz struke, a opsežni usporedni testovi olakšati će odluku oko kupovine proizvoda.
ProDetailer Magazine Issue 16 detailing časopis je na engleskom jeziku!
Sadržaj broja 16 / Issue 16:
U ovom izdanju; CCA vodi PDM ekipu u Njemačku na prvu inkarnaciju hale za detailing na najvećem svjetskom sajmu iz industrije – Automechanika Frankfurt, sa svim novostima iza kulisa. Svraćaju u Nizozemsku kako bi posjetili nizozemsku detailing scenu – i snimili naslovnicu – uz putovanja po zemlji pokrivajući detailing događaje i obilaske tvornica.
Vodiči u ovom izdanju pokrivaju alternativna rješenja za obnovu prednjih svjetala, pogled na neke alternativne premaze koji se pojavljuju na tržištu, restauraciju volana, neke modifikacije visokotlačnog miniwash perača i dublji pogled na dobivanje najboljeg rezutata od foam lancea.
Trader talk sadrži članke od legendarnog Mikea Philipsa, pogled na francusku detailing scenu i neke korisne poslovne savjete za osiguranje i promociju na društvenim mrežama od nekih ljudi iz industrije.
Megatest u ovom broju razmatra deset najboljih sredstava za čišćenje tkanina na tržištu, testirajući ih kroz rigorozne procese, prije nego što se okruni konačnog pobjednika.
Prikazani automobil je Renault 5 GT Turbo prerađen od Jona Clougha, koji su mnogi od vas možda vidjeli kao heroja na Waxstocku. Sve to uz sve novosti, nove proizvode i opremu koji biste mogli poželjeti.
Dodatne informacije
Težina | 450 g |
---|---|
Brand |
Recenzije (0)
Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.
Upute za upotrebu
Trenutno nema podataka
Možda će vam se također svidjeti…
Hand Wash Only – A Beginner’s Guide to Detailing and Car Care priručnik
Ocjenjeno 0 od 5
Izvan zalihe
27,99 €
Šifra:
02904
ProDetailer Magazine Issue 14 detailing časopis
Ocjenjeno 0 od 5
Dostupno
Šifra:
02896
ProDetailer Magazine Issue 15 detailing časopis
Ocjenjeno 0 od 5
Dostupno
Šifra:
02895
ProDetailer Magazine Ultimate Collection set detailing časopisa
Ocjenjeno 0 od 5
Dostupno
69,90 €
Šifra:
PDMUC
Povezani proizvodi
PHD nastavci za Foam Lance
Ocjenjeno 0 od 5
Dostupno
4,70 € – 25,10 €
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Šifra:
P0898
Recenzije
Još nema recenzija.