Sonax Brilliant Shine Detailer vosak u spreju
9.20€ (69.32 kn)
Sonax Brilliant Shine Detailer vosak u spreju – legendarni quick detailer koji dodaje dugotrajan sloj zaštite na čistu površinu, ili pojačava već postojeći sloj zaštite. Iznimne hidrofobnosti, BSD je odličan pomoćnik pri sušenju vozila.
Sonax Brilliant Shine Detailer vosak u spreju:
◘ Zbog svoje iznimne hidrofobnosti odličan kao pomoć pri sušenju
◘ Na površini ostavlja dugotrajan sloj zaštite
◘ Odličan omjer uloženo-dobiveno
◘ 750ml pakiranje
- Opis
- Dodatne informacije
- Recenzije (4)
- Upute za upotrebu
Opis
Sonax Brilliant Shine Detailer vosak u spreju je dokazani proizvod koji nalazi svoje mjesto u kolekcijama detailera svih razina. Nakon godina korištenja, Sonax Brilliant Shine Detailer vosak u spreju ostaje kao jedan od quick detailera sa najboljim omjerom uloženo-dobiveno. Iako je poznat po svojoj dugotrajnoj zaštiti, bilo da djeluje sam ili se njime pojačava već postojeća zaštita, BSD je vrlo poznat i kao vrlo svestran quick detailer pa ga tako možete koristiti i kao pomoć pri sušenju, uklanjanju manjih zaprljanja,… Ovaj, već sada legendarni, proizvod nudi puno za povoljnu cijenu i jednostavno daje must-have vrijednost za svaku detailing torbu.
Dodatne informacije
Težina | 822 g |
---|
4 recenzije za Sonax Brilliant Shine Detailer vosak u spreju
Napiši recenziju
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.
Sonax Brilliant Shine Detailer vosak u spreju:
1. Aplicira se špricanjem na površinu.
2. Nakon aplikacije na površinu, briše se višak (bufing) s čistom i suhom krpom od mikrofibre.
3. Ukoliko se pojave mrlje, iste se mogu obrisati ponovnim nanošenjem BSD-a na tu površinu.
SUŠENJE:
1. Kako bi pomogao pri sušenju, Sonax Brilliant Shine Detailer se špricanjem nanosi na mokru površinu te se ručnikom za sušenje površina suši.
2. Svojim hidrofobnim sposobnostima Brilliant Shine Detailer u velikoj mjeri pomaže brzom i sigurnom sušenju vozila.
UKLANJANJE MANJIH MRLJA:
1. Brilliant Shine Detailer se obilno aplicira na mrlju, te se uz pomoć čistog i suhog ručnika od mikrofibre nečistoća polako i bez pritiska podiže s površine.
2. Nakon što je mrlja uklonjena, na to mjesto se aplicira BSD kako bi ostavio sloj zaštite ili pojačao već postojeću zaštitu.
mtokic1 (Potvrđen vlasnik) –
Pa ovo moraš imati u garaži
ivan335i (Potvrđen vlasnik) –
Jako dobar ali ocjena manje jer bi šprica trebala dati širi mlaz
joanna (Potvrđen vlasnik) –
za te novce top
toni.zutic (Potvrđen vlasnik) –
vrijednost za novac 5 od 5